SALOOS SANTALOVÉ DŘEVO A CHIA OLEJÍČEK


Tyhle květinové vody mám moc ráda a tou s růží jsem se šplíchala před porodem 😊 Co musím říct jako první je, že tahle květinová voda opravdu moc hezky nasládle voní. Já ji používám klasicky na tamponek, ale dá se používat na celé tělo i vlasy. Je vhodná spíše na suchou a dehydratovanou pleť, ale dokáže si poradit i s problematickou pletí což se mi líbí, protože za hydrataci pleti teď bojuji a nějaký ten pupínek se mi taky občas udělá. Mě vyhovuje i na mastné pleti, protože krásně dočistí a tonizuje pleť. A protože krásně zklidňuje, tak je vhodné ji použít klidně po holení. Když si vyberete tu svou květinovou vodu, nemůžete šlápnout vedle - ale to podle mě s žádnou touhle vodou 😊


Na tenhle olejíček jsem se strašně těšila, protože účinky chia semínek jsou víc než skvělé. Pravidelně je snídám v jogurtu, takže jsem ráda, že je můžu ve formě oleje použít i na pleť. Olejíček pleť skvěle hydratuje a přitom reguluje mastnotu, vážně není vůbec mastný a přitom je to olej! Dělá až takový sametový film na pleti a působí i na vrásky. Hodí se na suchou a zarudlou pokožku, obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny a pokožku díky tomu umí krásně vyživit. Pleť je po aplikaci olejíčku hezky vyhlazená a taková pružná. Zabraňuje vzniku jizev třeba po akné a dokonce zužuje póry, což je na olejíček vážně skvělé. 

Já ho používám tak, že nejdříve odlíčím klasicky pleť svojí technikou, pak důkladně aplikuji právě santalovou vodu aby pleť byla pořádně vlhká a olej se tak do ní mohl lépe vsáknout - tohle je neskutečně důležitý bod! Potom olej rozdělím na pleti a začnu ho vtírat, vklepávat a různě vtlačovat celými dlaněmi do pleti. Pořádně třu ruky o sebe a vytvořím teplo a přikládám na obličej, aby se olej krásně vstřebal. Zkrátka úžasný rituál a musím moc doporučit!

*spolupráce se Saloos

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za milý komentář! <3