SALOOS SQUALANE A RICINOVÝ OLEJ

Ze Saloos jsem si pořídila další nové dvě věci, které velmi ráda používám a chci vám o nich napsat pár informací, tak jdeme rovnou na to.


Používám ho jako olej, čili na vlhkou pleť a klidně před aplikací krému. Celé jedno kapátko vám určitě postačí na celý obličej. Sérum intenzivně hydratuje a vyživuje pleť, to poznáte opravdu brzo. Také snižuje výskyt vrásek a je nekomedogenní takže se báječně hodí na mastnou pleť. Proto jsem si ho pořídila, protože nedělá mastný film, což je skvělé. Říká se mu suchý olej a dokáže se dokonale vsáknout do pleti. Působí jako antioxidant a na pokožce vytváří ochranný film.

Ricinový olej miluju, protože má skvělé účinky a používám už několikáté balení. Výborně se hodí na suchou pokožku, protože dokáže hydratovat a silně regenerovat. Je výborný třeba i na strie a jizvy. Ale já ho miluju v péči o vlasy a řasy. Na řasy je možná mastný, ale věřte, že právě po ricinovém oleji rostou jako po másle! Stejné účinky má i na vlasy a já si z něj minimálně jednou týdně dělám vlasový zábal. Promasíruji ho na pokožce hlavy a do vlhkých vlasů na konečky, protože je báječně zacelí. Říkám mu takové tekuté lepidlo, ale prostě si s vlasy umí skvěle poradit. 


*spolupráce se Saloos

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za milý komentář! <3