VENIRA VITAMÍNY NA RŮST VLASŮ

V dnešním článku vám chci představit vitamíny na růst vlasů, které jsou podle mě základem když se zaměřujete na růst a kvalitu vašich vlasů. Samozřejmě nejlepší je pravidelné a dlouhodobé užívání. Tak jdeme rovnou na to!


Co musím říct jako první je, že má Venira opravdu krásné luxusní a minimalistické balení, vážně se mi moc líbí. Tobolky jsou tak akorát velké a je třeba je řádně zapít, užívají se dvě denně. Tyhle vitamíny navíc můžou užívat těhotné i kojící, což pro mě bylo zásadní. Ovšem po nějakém přečtení co se týče menthioninu bych doporučila spíš jednu tabletku. Složení je opravdu vysoce účinné a bohaté na všechny důležité vitamíny pro kvalitu a růst vlasů. 

Taletky obsahují pivovarské kvasnice se sírou, které dokáží výrazně urychlit růst vlasů, MSM je určitě hodně známá látka ve vitamínech a já jí používala už několikrát. Proto je třeba skvělá i cibule! Dále obsahuje komplex 3 aminokyselin, kolagen který vlasy zpevňuje, zvláčňuje a chrání, dále pak extrakt z přesličky rolní a kopřivy dvoudomé. Dále ve složení můžeme najít hyaluron sodný což je vlastně kyselina hyaluronová a snad ani nemusím psát jak právě ta je pro tělo důležitá. Dále vitamíny obsahují důležitý zinek, meď, selen který výrazně podporuje růst vlasů, biotin který já miluju protože je to zázrak na vlasy, vitamín C který umožní všem těmto minerálům pronikat do těla navíc podporuje tvorbu kolagenu, kyselinu panthotenovou a listovou, vitamín B6 a vitamín A. A můj výsledek? Podle mě jasně viditelný na fotce. Schválně jsem fotila na proužkovaném tričku a ten rozdíl je za měsíc používání prostě neskutečný. Vlasy vyrostly opravdu o dost a co mě na fotce překvapilo, jak moc se zlepšila kvalita, hustota a celková pevnost vlasů. Konečky jsou krásně zacelené a dorostlé a to jsem u kadeřnice nebyla. Takže za mě velká spokojenost!

*spolupráce s Venirou


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za milý komentář! <3