DIEGO DALLA PALMA A ALISSA BEAUTÉ KOSMETIKA

Na webu beautyonline.cz seženete spoustu profesionální kosmetiky. Jak značka Diego dalla palma tak i Alissa beauté pochází z Itálie a jde o velmi kvalitní kosmetiku se zajímavým složením, několika přírodními složkami a extrakty. Dnes se podíváme na čtyři produkty od těchto skvělých značek.


V první řadě musím říct, že je nejlepší si na focení produktů zapomenout produkt u rodičů, ale foto krému máte na eshopu. Má klasickou pumpičku a na oční krém se to velmi hodí, protože je to praktické. Stačí opravdu malé množství krému, který je poměrně lehoučký a nemastný. Vklepejte ho do očního okolí a klidně proveďte krátkou masáž a máte hotovo. Krém se hodí na matnou pokožku, která postrádá zdravý jas. Minimalizuje póry a mimické vrásky, zlepšuje váčky pod očima a celkově oční okolí projasní díky platinovému prášku. Obsahuje jasanovou kůru, křemík, vitamín B3 a výborný mandlový olej, díky kterému se krém hodí i na citlivé oční okolí. Pokožka kolem očí je rázem hlaďoučká jako samet a krásně vyhlazená.Krém má takovou hutnější konzistenci, ale přesto je na pleti lehoučký a moc příjemný. Voní příjemně a při aplikaci je vůně velmi hezká a nedráždivá. Krém krásně vyplní všechny jemné vrásky a póry a hlavně krásně vyhlazuje pleť. Po aplikace je pleť zkrátka hezčí a odpočatější a má takovou krásnou zdravou barvu. Obsahuje neuvěřitelný 51+3 hyalu komplex a na pleti jde vážně poznat, že používáte kvalitní produkt. Pleť je krásně hladká, taková napitá a hydratovaná.


Co musím říct, že tonikum má obří balení takže vám vydrží neuvěřitelně dlouho. Což je v péči o pleť dobré, protože tam by se tolik produkty střídat neměli. Tonikum má opravdu neuvěřitelné složení a pochybuji, že jste se s podobným někdy setkali. Obsahuje třeba stopové prvky jako je zinek, křemík, hořčík a železo, což mi přijde úžasné. Dalšími látkami jsou kyselina hyaluronová, panthenol a dalších 27 aktivních látek! Tonikum výrazně lepší pleť, léčí ji a má mnohem hezčí barvu, lze si všimnout už po pár aplikacích. Nečekejte nic vodového, tohle tonikum je hustší konzistence a příjemné vůně. Pleť tonizuje, výrazně dočišťuje a hydratuje.

Maska má také obří balení, takže vydrží hrozně dlouho. Hodí se na suchou a dehydratovanou pleť což máme teď v zimě asi všichni, ale báječně se bude hodit i na léto. Po masce je pleť neuvěřitelně zářivá, omlazená a vypnutá. Díky technologii na jaké maska funguje nanesete na pleť gel, který se změní v pěnu a poté začne bublat. Tím se všechny aktivní látky dostanou hluboko do pleti a maska tak skvěle funguje. Maska jemně šumí a polechtává a celkově je to takový příjemný rituál. Maska obsahuje pouštní kaktus a celý hydratační komplex. Ideální je použití na 10-15 minut a pak lze vidět báječné výsledky v podobě odpočaté, projasněné pleti!

*spolupráce s Beautyonline

1 komentář:

Děkuji ti za milý komentář! <3