THE ORDINARY SÉRA NA PLEŤ

Značka kosmetiky The Ordinary se vyznačuje především kvalitou za nízkou cenu, jednoduchými a elegantními designy výrobků a v neposlední řadě rozmanitou škálou všech možných aktivních látek. Funguje trošku na jiném principu než běžná kosmetika a to tak, že na pleť nanášíte čistou aktivní látku. Proto jsou produkty tak účinné. Tohle sérum má průhlednou barvu a takovou hustší konzistenci. Je důležité ho jako všechny séra aplikovat na úplně vyčištěnou pokožku. Je možné, že po vyčištění nějakým pleťovým gelem či pěnou může mírně emulgovat, ale to je normální. Sérum je vysoce účinné a plné vitamínů. Redukuje nedokonalosti pleti jako je akné, pigmentové skvrny a skvěle stahuje póry. Reguluje tvorbu kožního mazu a začervenání pleti. Dokonale hojí různé ranky a jizvičky po akné, díky vitamínu B3. Pokožku řádně hydratuje a zjemňuje. Působí na drobné vrásky a má antioxidační účinky. Na dlaně se nanese přiměřené množství, díky pohodlnému kapátku a pak už sérum vtlačujete a vklepáváte do pleti, poté nanesete vhodný krém. 

Konzistenci séra vidíte na fotce níže, je mléčná, ale spíš vodovitá. Sérum je vhodné proti stárnutí pokožky, na nedokonalosti pleti jako jsou pigmentové skvrny, hluboké i mimické vrásky ale i akné. Pokožku výrazně obnovuje, takže napomáhá hojení. Zesvětluje skvrnky, celkově pleť rozjasní a dodá ji přirozenou barvu a jas. Neucpává póry a výrazně na ně působí. Retinoid se mnohem víc hodí na citlivou pleť a je šetrnější než pouhý retinol. Používá se rozhodně večer, aby nedošlo do kontaktu s UV zářením.

Opět průhledné sérum spíš vodovité a řídké konzistence. Obsah kyseliny mandlové je 10% a má za úkol provádět povrchový peeling, ale je jemnější než AHA kyseliny. Proto je tohle sérum vhodné i na citlivou pleť. Proniká hluboko do pokožky, ale přesto jemně pleť umí dokonale obnovit. Po aplikaci je pleť hladká a zářivá. Sérum je možné různě ředit s jinými druhy sér od stejné značky a používat ve večerní starostlivosti o pleť. 


*spolupráce s Natureal

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za milý komentář! <3